کـلیـنیـک تخصصی دندانپزشــکی برتــر

دارای بخش تخصصی رادیولوژی دهان و فک و صورت ( OPG و CBCT و ... )

کلینیک دندانپزشکی برتر » لمینت » هزینه لمینت ونیر

هزینه لمینت ونیر

cost of laminate
هزینه لمینت ونیر

هزینه لمینت ونیر در ایران مقرون به صرفه تر از آن چیزی است که فکر می کنید. هزینه لمینیت، که به عنوان بهبود لبخند یا ایجاد لبخند هالیوودی نیز شناخته می‌شود، نباید مانعی بین شما و لبخند رویایی شما باشد. داشتن زیبایی باید به عنوان یک سرمایه‌ گذاری مهم در ظاهر شما در نظر گرفته شود که با بهبود اعتماد به ‌نفس شما و کمک به شما در زندگی شغلی و اجتماعی شما، جبران خواهد شد.
به طور متوسط، هزینه لمینت ونیر ها با روکش های معمولی متفاوت است و می تواند بر اساس نیازها و ترجیحات شخصی متفاوت باشد. عوامل موثر در هزینه درمان عبارتند از: نوعی ماده لمینت ونیر، سختی عمل، اندازه دندان، ردیف دندان ها و .... هزینه دقیق درمان دندان شما را فقط دندانپزشک زیبایی می تواند تعیین کند.
در حالی که گزینه های خود را برای لمینت ونیر وزن می کنید، به خاطر داشته باشید که این یک سرمایه گذاری مادام العمر است، بنابراین کیفیت درمان بسیار مهم تر از تفاوت های جزئی در هزینه است. در واقع، از آنجایی که ثابت شده روکش‌های لمینتی بیش از 20 سال دوام می‌آورند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های درمان لمینت ونیر، از شما دعوت می کنیم تا با کلینک دندانپزشکی برتر مشاوره بگیرید.
.
.
.
موارد بیشتر