اخطار
لطفا فیلد را پر کنید
توریسم دندانپزشکی برای افغان ها در ایران و تهران

خدمات دندان برای افغان ها در ایران - تهران

توریسم دندانپزشکی برای افغان ها در ایران


آیا درجستجوی مکان مطمئن و معیای برای ساخت و تداوی دندان های خود در ایران هستید ؟ پس


کلینیک فوق تخصصی دندانپزشکی برتر با سالها تجربه و همراه با بهترین متخصصان  دندان واساتید پوهنتون ها از طبقه اناث و ذکور ، در تمام بخش های دندان به شکل معیاری  برای مردم افغانستان ارایه خدمات دارد .


 حال تمام افغان های که مقیم کشور های مختلف هستند می توانند از  خدمات  امپلنت (غرس دندانها )  ،  لمینت و کامپوزیت وینر، زیبایی دندان‌‏ها و طراحی لبخند، ارتودنسی (منظم نمودن دندانها ) پرکاری دندانها ، جراحی، پوش نمودن و گزینه‌‏های مختلف برای جایگزینی دندان از دست رفته، در محیطی آرام، دلنشین و صمیمانه، از جمله خدمات گسترده‌‏ای است که در مرکز فوق تخصصی دندانپزشکی برتر مستفید شوند . و ما برای هرچی سهولت بشتر شما افغان های عزیز پکیچ خاص اماده کردیم .


این پکیچ شامل موارد ذیل است


خدمات دندانپزشکی برای توریسم افغان در ایران - تهران


  •  مشوره دهی آنلاین 

بهترین داکتران ومتخصصان ما قبل از این که  به ایران سفر کنید  با دریافت عکس ( که توسط شما برای ما ارایه میگردد )  به شما مشاوره رایگان خواهند داد. جهت مشاوره به شماره واتساپ ما پیام بگذارید ( 989963641018+)

  •  برنامه ریزی سفر 

کلینیک تخصصی دنداپزشکی برتر ، متناسب با بیماری و شرایط شما، برنامه سفر و درمان شما را پیشنهاد می دهد، تا در کمترین زمان و با  کمترین هزینه تداوی دندان های خود را انجام دهید. 

  •  استقبال از میدان هوایی 

تیم استقبال ما قبل از فرود طیاره شما در فرودگاه حاضر خواهند بود و شما را به هتل و یا مستقیماً کلینیک دندانپزشکی برتر انتقال خواهند داد. 

  •  اقامت شما تا زمانیکه در تهران هستین 

کلینیک تخصصی دنداپزشکی برتر، هتل ها و اقامتگاه هایی به شما پیشنهاد می کند که برای شرایط بیماری شما مناسب بوده و در نزدیک ترین فاصله نسبت به کلینیک  قرار دارد.

  •  سیم کارت و اینترنت در صورت نیاز کارت بانکی 

ما در تمام مدت اقامت شما در ایران سیم کارت و اینترنت رایگان در اختیارتان خواهیم گذاشت. 

  •   رهنما 

شما در تمام مدت اقامت در ایران یک رهنما افغان  را در اختیار خواهید داشت.

  •  بدرقه

در پایان سفر، تیم بدرقه ما شما را تا میدان هوایی همراهی خواهند کرد و در طول مسیر انتقادات و پیشنهادات شما را خواهند شنید، تا در آینده به هم وطنان شما خدمات  بهتری بدهیم . 

  •  پیگیری پس از بازگشت به خانه

حتی پس از بازگشت به خانه، کارشناسان ما با شما در ارتباط خواهند بود و در صورت وجود مشکل و یا سوال، آنرا با پزشکان در میان خواهند گذاشت و شما را راهنمایی  خواهند کرد. 


سوالات و نظرات ارزشمندتان را با ما به اشتراک بگذارید.

وارد کردن شماره موبایل اختیاری بوده، صرفا جهت ارسال پاسخ سوال / نظر ارزشمندتان از طریق پیامک می باشد.